zvitezime.cz

WebVR The Musical Forest

The Musical Forest

WebVR The Musical Forest vás přenese do virtuálního lesa plného hudebních nástrojů! WebVR Experiments přináší zážitek z virtuální reality ve webovém prohlížeči.

WebVR Konterball

WebVR Konterball

WebVR Experiments přináší vynikající ping pong Konterball, který nabízí zážitek z virtuální reality ve webovém prohlížeči.

WebVR Mr. Nom Nom

Mr. Nom Nom

WebVR Mr. Nom Nom je hra ve virtuální realitě kde v roli koblihy stuhou omotáváte hladové postavy! WebVR Experiments přináší zážitek z virtuální reality ve webovém prohlížeči.

CFlappy

CFlappy - zalétejte si

CFlappy je návyková, otravná, nenáviděná a celosvětově proslulá hra, kde v roli malého nelétavého ptáčka zdoláváte různé překážky. Web Zvitezime.cz vám ji přináší ve formě MiniHry!

MiniHra CFlappy je hratelná také na mobilních zařízeních jako je tablet a smartphone (mobilní telefon).

WebVR Spot the Bot

Spot the Bot

WebVR Experiments přináší skvělou hru pro dva spolupracující hráče Spot the Bot! Hra nabízí zážitek z virtuální reality ve webovém prohlížeči.

Posuvné puzzle - výzva

Zahrajte si posuvné puzzle - výzva

Zahrajte si Posuvné puzzle na Zvitezime.cz! Složte obrázek rozdělený do malých částí. Projdete všechny 3 náročné úrovně?

MiniHra Posuvné puzzle - výzva je hratelná také na mobilních zařízeních jako je tablet a smartphone (mobilní telefon).

WebVR Sonic Umbrella

Sonic Umbrella

WebVR Sonic Umbrella nabízí vizuální a zvukový zážitek z padajících předmětů ve světe virtuální reality! WebVR Experiments přináší zážitek z virtuální reality ve webovém prohlížeči.

Posuvné puzzle

Zahrajte si posuvné puzzle

Zahrajte si Posuvné puzzle na Zvitezime.cz! Složte obrázek nebo číselnou postupnost za použití co nejméně tahů. Na výběr máte spoustu obrázků ke složení.

 

WebVR Speak to Go

Speak to Go

WebVR Speak to Go vám umožní cestovat po světe pomocí svého hlasu! WebVR Experiments přináší zážitek z virtuální reality ve webovém prohlížeči.

Sudoku

Zahrajte si Sudoku

Zahrajte si počítačovou verzi oblíbené papírové oddechovky na Zvitezime.cz! Každý den nový hlavolam.

MiniHra Sudoku je hratelná také na mobilních zařízeních jako je tablet a smartphone (mobilní telefon).